مشروح

مشروح اخبار ۲۰ چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۹

اعمال محدودیت‌های منع سفر برای ۵ کلان شهر کشور را نخستین خبر این بخش می‌بینید.
چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۹ - ۲۱:۲۲

مشروح 13، چهارشنبه 23 مهر 1399

مقررات منع عبور و مرور و محدودیت رفت و آمد در ۵ کلانشهر در سه روز آینده، با موافقت رئییس جمهور عنوان نخست مشروح 13 .
چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۹ - ۱۴:۵۴

خبر ورزشی 14:30، چهارشنبه 23 مهر 99

دور رفت لیگ برتر کشتی فرنگی و چند خبر از باشگاه پرسپولیس عناوین نخست مشروح ورزشی امروز است.
چهارشنبه ۲۳ مهر ۹۹ - ۱۴:۴۸

خبر ۲۰ سه شنبه ۲۲ مهر

درخواست وزارت بهداشت برای محدودیت سفرها؛ شمار قربانیان کرونا از 29 هزار نفر فراتر رفت؛ مشق عشق در روزگار کرونایی؛ ورود پیکر شهدای مدافع حرم به میهن؛ گشت تعزیرات در قهوه خانه ها و ... از عناوین این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۲۲ مهر ۹۹ - ۲۱:۱۳

خبر ورزشی 14:30، سه شنبه 22 مهر 99

اعلام اسامی 29 آزادکار برای حضور در اردوی تیم ملی کشتی و امضای تفاهم نامه روسای فدراسیون های کشتی ایران و صریستان سرخط خبرهای ورزشی است.
سه‌شنبه ۲۲ مهر ۹۹ - ۱۶:۲۸

مشروح 13، سه شنبه 22 مهر 1399

کووید ۱۹ در سایه رعایت کم دستورالعمل‌ها بدنبال قربانیان بیشتر؛ آغاز توزیع بیش از ۶۰ میلیون ماسک در داروخانه‌ها با قیمت مناسب‌تر؛ بازدید رئیس مجلس از طرح‌های عمرانی شمال سیستان و بلوچستان از عناوین برجسته این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۲۲ مهر ۹۹ - ۱۴:۲۷

خبر ۲۰ دوشنبه ۲۱ مهر

آمار قربانیان کرونا: جان باختن ۲۷۲ هموطن فقط در ۲۴ ساعت؛ فاصله کرونا با ما تنها یک بی‌احتیاطی ساده است؛ تشدید نظارت بر اصناف؛ بازرسی نصفه و نیمه گشت تعزیرات از بازار مرغ و ماهی؛ ردگیری پول‌های کثیف در سینما، از عناوین این بخش خبری است.
دوشنبه ۲۱ مهر ۹۹ - ۲۱:۴۰

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ دوشنبه، ۲۱ مهر ۱۳۹۹

استفاده از همه ظرفیت‌ها گام نخست برنامه‌های رئیس جدید فدراسیون دوومیدانی، عنوان مهم اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ امروز است.
دوشنبه ۲۱ مهر ۹۹ - ۱۵:۲۵

اخبار مشروح ۱۳ دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۹

مراسم مشترک دانش‌آموختگی دانشجویان دانشگاه‌های افسری نیرو‌های مسلح در ارتباط تصویری فرمانده کل قوا با فرماندهان و یگان‌های حاضر در مراسم، از مهمترین خبر‌ها و گزارش‌های این بخش خبری است.
دوشنبه ۲۱ مهر ۹۹ - ۱۴:۳۶

خبر ۲۰، یکشنبه ۲۰ مهر ۹۹

دردناک‌ترین روز کرونایی در سایه سهل انگاری‌ها، تدابیر جدید بانک مرکزی برای مدیریت بازار ارز، پرده برداری از راز آلودگی و نبود بهداشت در واحد‌های غیرمجاز میدان میوه و تربار از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
يکشنبه ۲۰ مهر ۹۹ - ۲۰:۴۸

اخبار مشروح ۱۳ یکشنبه، ۲۰ مهر ۱۳۹۹

کرونا در شهر، منتظر رعایت نکردن‌ها؛ وزارت بهداشت اعلام کرد: کاهش رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ۸۲ درصد به ۴۲ درصد؛ تصمیم جدید ستاد تنظیم بازار برای مزه‌ی بهتر قیمت برنج؛ آتش بس شکننده در قره باغ؛ و کاخ سفید، نمایش موشک قاره پیمای جدید کره شمالی را "ناامید کننده" توصیف کرد؛ عناوین مهم‌ترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
يکشنبه ۲۰ مهر ۹۹ - ۱۴:۲۴

خبر ۲۰ شنبه ۱۹ مهر

کرونا ۱۹۵ عزیز دیگر را از خانواده‌ها گرفت؛ شهادت یکی دیگر از مدافعان سلامت؛ گفتگوی روحانی و پوتین درباره قره باغ؛ برگزاری دادگاه متهمان بانک سرمایه ... از عناوین این بخش خبری است.
شنبه ۱۹ مهر ۹۹ - ۲۱:۲۷