مشروح

مشروح اخبار ۱۳، چهارشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۹۹

ارتباط تصویری از هفت مجموعه تولیدی فعال در نقاط مختلف کشور با رهبر انقلاب به مناسبت هفته کارگر و پیگیری تحقق شعار سال(جهش تولید)، مهمترین عنوان این بخش خبری است.
چهارشنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۳۲

مشروح 20، سه شنبه 16 اردیبهشت 99

اعلام تاریخ جدید برگزاری کنکور، مراسم بزرگداشت هفته معلم با حضور رئیس جمهور و رونمایی از شبکه آموزش دانش آموزی شاد از عناوین این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۹ - ۲۰:۰۷

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹

این روز‌ها که شیوع ویروس کرونا موجب بروز مشکلات زیادی برای کل جهان شده، ورزشکاران کشور نیز همانند دیگر هموطنانمان، برای کمک به یکدیگر به میدان آمده اند.
سه‌شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۴۴

اخبار مشروح ۱۳ سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۹

اجرای سیاست تشویق صادرات؛ اصلاح طرح ساماندهی بازار خودرو درباره واردات خودرو‌های هیبریدی؛ شناسایی ۵۵ تا ۷۰ درصد موارد ابتلای جدید براساس طرح غربالگری از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۱۰

خبر مشروح ۲۰ دوشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۹

رئیس جمهور در نشست مجازی سران کشور‌های عضو گروه تماس جنبش عدم تعهد با موضوع کرونا از همه کشور‌ها دعوت به همکاری و همیاری برای مقابله با بیماری کرونا کرد.
دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۹۹ - ۲۱:۲۲

اخبار ورزشی۱۴:۳۰ دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۹

رشد ۷۰ درصدی برنامه‌های ورزش همگانی در دوران شیوع کرونا، عنوان مهمترین بخش خبر ورزشی امروز است.
دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۹۹ - ۱۵:۱۹

اخبار مشروح ۱۳، دوشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۹۹

تصویب لایحه یک فوریتی اصلاح قانون پولی کشور در مجلس، آغاز عملیات ساخت مسکن فرهنگیان در ۶ استان، از طریق ویدئو کنفرانس، با دستور معاون اول رئیس جمهور، از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
دوشنبه ۱۵ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۱۹

خبر ۲۰، یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۹

تمدید 40 روزه اعتبار وکالتنامه های فروش خودرو، دوگام دیگر برای کاهش محدودیت های کرونانی و نشست صمیمانه رئیس دستگاه قضا با معلمان از عناوین برجسته این بخش خبری است.
يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۹ - ۲۰:۴۳

اخبار مشروح ۱۳ یکشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹

تصمیمات جدید درباره مراسم مذهبی و بازگشایی اماکن آموزشی با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی در ۱۳۲ شهرستان دارای وضع کم‌خطر در جلسه ستاد ملی کرونا؛ معاون وزیر بهداشت: همچنان باید احتیاط کنیم، سیر کاهشی شیوع کرونا، شکننده است؛ نزدیک شدن شمار مبتلایان کرونا به سه و نیم میلیون نفر؛ و اصلاح برخی قوانین مربوط به انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شورای شهر / در جلسه امروز مجلس؛ عناوین مهمترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
يکشنبه ۱۴ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۴۴

مشروح 20، شنبه 13 اردیبهشت 1399

جلسه هماهنگی اقتصادی سران قوا، نزولی شدن روند ابتلا به کرونا و تاکید وزارت بهداشت بر رعایت فاصله گذاری اجتماعی و آخرین آمار از شناسایی مبتلایان و بهبودیافتگان کرونا در کشور از عناوین مهم این بخش خبری است.
شنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۹ - ۲۱:۰۶

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰، شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۹

جلسه هئیت مدیره باشگاه استقلال و اجرای قانون بازنشستگی در ورزش کشور مهمترین عناوین این بخش خبری است.
شنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۹ - ۱۵:۵۵

مشروح اخبار ۱۳، شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۹

نشست شورای عالی هماهنگی اقتصادی؛ تمدید مهلت اعتبار گواهینامه‌ها و همچنین برگه‌های معاینه فنی و الزامی شدن استفاده از ماسک در متروی تهران مهمترین عناوین این بخش خبری است.
شنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۰۰