مشروح

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ سه شنبه ۶ آبان ۹۹

مسابقات انتخابی درون اردویی در وزن ۷۴ کیلو کشتی آزاد و برگزاری رقابت‌های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی از پنجشنبه ۱۵ آبان؛ مهمترین عنوان این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۰۶ آبان ۹۹ - ۱۵:۱۳

اخبار مشروح ۱۳ سه شنبه ۶ آبان ۹۹

۲۷ استان ایران در وضع خطرناک و قرمز کرونایی؛ محدودیت‌های اعمال شده و تعطیلی استان‌ها و ارجاع طرح تأمین کالا‌های اساسی برای بررسی بیشتر به کمیسیون برنامه و بودجه، مهمترین عناوین این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۰۶ آبان ۹۹ - ۱۴:۰۷

اخبار مشروح ۲۰ دوشنبه ۵ آبان ۹۹

تعداد جان باختگان جنگ نابرابر کرونا به ۳۳۷ نفر رسید.
دوشنبه ۰۵ آبان ۹۹ - ۲۱:۲۷

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ دوشنبه، ۵ آبان ۹۹

کناره گیری پل پوگبا ستاره مسلمان تیم منچستریونایتد در واکنش به حمایت اخیر رئیس جمهور فرانسه از اهانت‌ها به پیامبر اسلام(ص) از تیم ملی فرانسه، مهمترین عنوان این بخش خبری است.
دوشنبه ۰۵ آبان ۹۹ - ۱۵:۴۰

اخبار مشروح ۱۳ دوشنبه، ۵ آبان ۹۹

واکنش‌ها به اهانت به پیامبر گرامی اسلام و اقدامات اسلام‌ستیزانه دولت فرانسه در کشور‌های مختلف، اجرای محدویت‌های سختگیرانه در ۴۳ شهرستان با وضع بحرانی کرونایی از امروز، مهمترین عناوین این بخش خبری است.
دوشنبه ۰۵ آبان ۹۹ - ۱۴:۳۹

اخبار مشروح ۱۳ یکشنبه، ۴ آبان ۱۳۹۹

اجرای محدودیت‌های سختگیرانه کرونایی از فردا: در ۴۳ شهرستان فعالیت‌ها و گروه‌های شغلی ۲، ۳ و ۴ تعطیل خواهند شد؛ آرایش جدید نیرو‌ها و نهاد‌ها علیه کرونا؛ و وزارت امورخارجه در واکنش به تصمیم سودان برای عادی سازی رابطه با رژیم صهیونیستی: هدف سودان، باج دهی به آمریکا برای خروج از فهرست سیاه و جعلی به اصطلاح تروریسم است؛ عناوین مهم‌ترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
يکشنبه ۰۴ آبان ۹۹ - ۱۴:۲۲

خبر ۲۰، شنبه ۳ آبان ۹۹

توصیه‌های مهم رهبر انقلاب در دیدار اعضای ستاد ملی مقابله با کرونا، جان باختن ۳۳۵ بیمار کرونایی در شبانه روز گذشته، اعمال محدودیت‌های شدید در ۴۳ شهر کشور، برخورد با متخلفان از تدابیر بهداشتی و زمین لرزه ۵.۴ ریشتری در حوالی شهر آوج مهمترین عناوین این بخش خبری است.
شنبه ۰۳ آبان ۹۹ - ۲۰:۴۶

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ شنبه، ۳ آبان مهر ۹۹

بارسا - رئال، امشب جذابترین بازی اروپا، مهمترین عنوان خبر‌های ورزشی امروز است.
شنبه ۰۳ آبان ۹۹ - ۱۵:۳۰

اخبار مشروح ۱۳ شنبه، ۳ آبان ۹۹

جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا، در حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی، مهمترین عنوان این بخش خبری است.
شنبه ۰۳ آبان ۹۹ - ۱۴:۵۱

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ جمعه، ۲ آبان مهر ۹۹

راه یابی تیم ایران به مرحله نیمه پایانی رقابت های شطرنج جام ملت های آسیا و قطعی شدن دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و بوسنی، از جمله مهمترین خبرهای ورزشی امروز است.
جمعه ۰۲ آبان ۹۹ - ۱۵:۵۲

اخبار مشروح ۱۳ جمعه، ۲ آبان ۹۹

نگاهی به آمار کرونا و تلخی هفته ای که گذشت، جان باختن بیش از ۲ هزار هموطن در 7 روز گذشته، توزیع انسولین قلمی در داروخانه‌ها و بازتاب سومین نمایش تلویزیونی ترامپ و بایدن پیش از انتخابات ریاست جمهوری امریکا، از مهمترین خبر‌ها و گزارش‌های این بخش خبری است.
جمعه ۰۲ آبان ۹۹ - ۱۵:۲۱

خبر ۲۰ پنج شنبه ۱ آبان

هشدار فرمانده ستاد مقابله با کرونا تهران درباره ادامه روند صعودی آمار ابتلا و فوتی ها در تهران؛ دستگیری ۴۳ اخلالگر و دلال بازار ارز در اصفهان از عناومین این بخش خبری است.
پنجشنبه ۰۱ آبان ۹۹ - ۲۱:۵۳