مشروح

اخبار مشروح ۱۳ سه شنبه ۲۸ مرداد ۹۹

انتصاب حجت‌الاسلام حاج شیخ عباسعلی سلیمانی به نمایندگی ولی فقیه و امامت جمعه کاشان؛ اعلام سند راهبردی " نقشه راه اقتصادی کشور" در هفته دولت و توزیع کارت ورود به جلسه آزمون سراسری از مهمترین عناوین این بخش خبری بود.
سه‌شنبه ۲۸ مرداد ۹۹ - ۱۴:۳۸

خبر ۲۰ دوشنبه ۲۷ مرداد

دیدار مدیران ارشد رسانه ملی با رئیس جمهوری؛ بازگشت شاخص بورس به مدار رشد؛ مجازات کسانی که ماسک نمی زنند؛ هم اندیشی کمیسیون های مجلس با شورای نگهبان از عناوین این بخش خبری است.
دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۹ - ۲۱:۳۶

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ دوشنبه، ۲۷ مرداد ۹۹

شادمانی مردم شهر اراک از صعود نماینده این شهر به لیگ برتر فوتبال، عنوان مهم‌ترین اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ امروز است
دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۹ - ۱۵:۴۵

اخبار مشروح ۱۳ دوشنبه، ۲۷ مرداد ۹۹

کارت ورود به جلسه آزمون سراسری، از فردا روی سایت سنجش، آخرین نظارت ها بر حوزه های امتحانی در حال اعمال، سخنان رئیس قوه قضائیه درباره رسیدگی به گزارش های واصله بر مبنای حق و قانون، از مهمترین عناوین این بخش خبری بود.
دوشنبه ۲۷ مرداد ۹۹ - ۱۵:۱۳

خبر ۲۰، یکشنبه ۲۶ مرداد ۹۹

جزئیات برگزاری کنکور امسال در شرایط کرونایی، تعویق عرضه اوراق نفتی در بورس انرژی، دلایل نوسانات روز‌های گذشته بورس از زبان رئیس جمهور و همسان سازی حقوق روستائیان و عشایر از مهمترین عناوین این بخش خبری بود.
يکشنبه ۲۶ مرداد ۹۹ - ۲۲:۱۰

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ یکشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

رقابت چهار تیم برای نایب قهرمانی لیگ برتر و کسب سهمیه آسیایی و تلاش شش تیم برای فرار از سقوط؛ مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان اروپا با خلق یک شگفتی دیگر به پایان رسید؛ و دومین تیم راه یافته به لیگ برتر فوتبال ایران، امروز معرفی می‌شود؛ عناوین مهمترین اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ امروز است.
يکشنبه ۲۶ مرداد ۹۹ - ۱۵:۲۷

اخبار مشروح ۱۳ یکشنبه، ۲۶ مرداد ۱۳۹۹

رئیس جمهور در ستاد اقتصادی دولت: بازار سرمایه، از اصلی‌ترین راه‌های افزایش مشارکت مردم در اقتصاد است؛ تعیین ساز و کار افزایش سرمایه شرکت‌های پذیرفته شده در بورس، در خانه ملت؛ چهره جدید کووید ۱۹ با ضریب سرایت ۳ تا ۹ برابری و شیوع در کودکان و جوانان؛ و موج دوم کرونا، به فرانسه، ترکیه و کره جنوبی هم رسید؛ عناوین مهمترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
يکشنبه ۲۶ مرداد ۹۹ - ۱۵:۰۶

اخبار مشروح ۲۰، شنبه ۲۵ مرداد

فروش اوراق سَلَف نفتی از فردا در تالار بورس انرژی و خفت و خواری امریکا در رد پیش نویس قطعنامه ضد ایرانی مهمترین عناوین این بخش خبری بود.
شنبه ۲۵ مرداد ۹۹ - ۲۰:۲۵

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ شنبه، ۲۵ مرداد ۱۳۹۹

حذف تحقیر آمیز بارسلونا از لیگ قهرمانان اروپا؛ صعود بایرن مونیخ مقتدرانه به نیمه نهایی، عنوان مهم‌ترین اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ امروز است
شنبه ۲۵ مرداد ۹۹ - ۱۴:۴۹

اخبار مشروح ۱۳ شنبه، ۲۵ مرداد ۹۹

شکست سنگین و انزوای آمریکا در شورای امنیت در پی مخالفت بین المللی با قطعنامه تمدید تحریم تسلیحاتی ایران، سخنان رئیس جمهور درباره تغییر سبک زندگی متناسب با کرونا و نیز هشدار به برخی از کشورهای عربی درباره باز کردن راه برای حضور صهیونیست ها در منطقه از جمله مهمترین عناوین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
شنبه ۲۵ مرداد ۹۹ - ۱۴:۳۴

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ جمعه، ۲۴ مرداد ۱۳۹۹

راه یابی لایپزیش با حذف اتلتیکو مادرید، نخستین بار به نیمه نهایی لیگ قهرمانان فوتبال اروپا، عنوان مهم‌ترین اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ امروز است
جمعه ۲۴ مرداد ۹۹ - ۱۴:۵۵

اخبار مشروح ۱۳ جمعه، ۲۴ مرداد ۹۹

دومین روز آزمون کارشناسی ارشد پزشکی، با تدابیر ویژه کرونایی، فروش اوراق سلف نفتی، از پس فردا در بورس انرژی، افزایش ۱۶ هزار نفری مبتلایان کشوری کرونا، فقط در یک هفته‌ی گذشته، از جمله مهمترین عناوین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
جمعه ۲۴ مرداد ۹۹ - ۱۳:۴۱