مشروح

اخبار مشروح ۱۳ پنج شنبه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

افتتاح بیش از ۱۰۰ طرح در حوزه‌های آب و کشاورزی در ایلام باحضور رئیس جمهور؛ آغاز فرآیند آزادسازی سهام عدالت، از امروز؛ موفقیت کامل فاصله گذاری اجتماعی، در گروی رعایت کامل همه مردم؛ و نوید سالی پُرمحصول، در پی بارندگی‌ها و آبگیری تالاب‌های کشور؛ عناوین مهمترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
پنجشنبه ۱۱ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۳۰

مشروح 20، چهارشنبه 10 اردیبهشت 99

همزمان با برگزاری سی و سومین جشن گلریزان ستاد دیه کشور ویژه کمک به آزادی زندانیان نیازمند، رهبر انقلاب اسلامی ۴۵۰ میلیون تومان به این امر خداپسندانه اختصاص دادند.
چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۹ - ۲۱:۲۲

اخبار ورزشی۱۴:۳۰ چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۹

نگاهی به رقابت‌های کشتی جهان به میزبانی کشورمان در سال ۱۳۸۲ در تهران در خاطره انگیز، عنوان مهمترین بخش خبر ورزشی امروز است.
چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۹ - ۱۵:۵۵

اخبار مشروح ۱۳، چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۹

سخنان رئیس جمهور درباره تلاش برای حراست از سلامت مردم و تامین نیاز‌های اساسی آن‌ها، آزاد سازی سهام عدالت، سخنان رئیس قوه قضاییه درباره عملیاتی شدن جهش تولید، با مدیریت، همت و حرکت جهادی، از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
چهارشنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۹ - ۱۵:۵۳

خبر 20، 9 اردیبهشت 99

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر معظم انقلاب اسلامی، با صدور ابلاغیه‌ای با درخواست رییس‌جمهور، برای آزادسازی سهام عدالت موفقت فرمودند.
سه‌شنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۹ - ۲۱:۱۷

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰، سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹

مشکلات مالی استقلال و پرسپولیس مهمترین عنوان خبری این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۹ - ۱۵:۲۰

اخبار مشروح ۱۳، سه شنبه ۹ اردیبهشت ۹۹

تاکید رئیس جمهور بر ضرورت تامین ارز کالا‌های اساسی؛ امتحانات نهایی پایه دوازدهم، ۱۰ یا ۱۷خرداد آغاز می‌شود و شمار مبتلایان به کرونا از ۳ میلیون نفر فراتر رفت مهمترین عناوین این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۴۹

خبر ۲۰ دوشنبه ۸ اردیبهشت

هم اندیشی رئیس جمهور با مدیران پارکهای علم و فناوری؛ اظهارات رئیس قوه قضائیه درباره گزارش دیوان محاسبات؛ فاصله گذاری هوشمند سیاست اصلی دولت؛ فوت 96 بیمار کرونایی دیگر در کشور و شمار مبتلایان کرونا در جهان از عناوین این بخش خبری بود.
دوشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۹ - ۲۱:۱۷

خبر ورزشی 8 اردیبهشت 99

آماده‌سازی ورزشکاران و برپایی اردو‌ها برای حضور در المپیک، شرایط تمرینات آبی در خانه، تصویر پرچم کشور‌ها روی کوه ماترهورن و چند خبر دیگر در روزهای کرونایی
دوشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۹ - ۱۵:۴۴

خبر 13 ، هشت اردیبهشت 99

رئیس قوه قضاییه در جلسه مسئولان عالی قوه قضاییه تاکید کرد: نظارت و شفافیت دو رکن اساسی در حکمرانی خوب است و دستگاه‌های اجرایی باید از نظارت استقبال کنند.
دوشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۳۸

خبر 20، یکشنبه 7 اردیبهشت 99

تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا برای بازگشایی گام به گام فعالیت اماکن مقدس، شناسایی ۱۱۵۳ بیمار جدید کووید۱۹ در کشور و حضور سرزده رئیس دستگاه قضا در دادسرا و دادگستری شهر ری از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۹۹ - ۲۱:۱۲

اخبار مشروح ۱۳، یکشنبه ۷ اردیبهشت ۹۹

سخنان رئیس جمهور، درباره بازگشایی تدریجی و مشروط کسب و کار‌ها، جاری شدن دوباره‌ی زندگی در تالاب بین المللی هامون پس از خشکسالی‌ های چند ساله، از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۹۹ - ۱۴:۳۱